Svadba Joja a Vladky (Žilina – Kinekus)

Svadobná sála Kinekus (Žilina)

Sála Kinekus je veľká svadobná a eventová sála s kapacitou až do 300 hostí situovaná v Žiline. Moderný dizajn, technologická vybavenosť (SMART systém ovláda dataprojekciu, klimatizáciu, kúrenie a inteligentné ovládanie svetiel). Sála Kinekus (sála Žlina) je vzdialená asi 10 minút jazdy autom od centra mesta a ponúka aj množstvom parkovacích miest. Neďaleký lesopark aj vodné dielo sú ideálne miesta pre fotenie svadobných portrétov.


Svadba Joja a Vladky

Svadba Joja a Vladky bola zameraná na krásne detaily. Spolu s mladomanželmi sme sa niekoľko krát stretli – počas svadobných stretnutí a konzultácií sme dohodli svadobný program, hudbu na svadbu, svadobné hry a súťaže, nasvietenie sály. Na stretnutiach bola aj svadobná fotografka a kameramanka Veronika Čižmárová zo Svadby od Zážitkárov, ktorá si s mladomanželmi dohodla detaily ohľadom svadobného fotenia a kamerovania. Mladomanželom sme taktiež zabezpečili fotokútik Zážitkárik a folklórny súbor FS Váh, ktorý sa postaral o originálne čepčenie nevesty. Jojo a Vladka si taktiež na svadbu objednali aj koláčiky od Sladkosti pre hostí.


Svadobný program  

Natrénovaná choreografia mladomanželov na pieseň Srdce nehasnou od Karel Gott & Charlotte Ella Gottová zožala búrlivý potlesk. Výborná zabáva počas celej svadobnej noci na pestrú škálu hudobných žánrov, trvala až do 6 ráno, kedy sa hrala posledná pieseň.Moderátor, starejší

Priebeh svadby Joja a Vladky som moderoval, ako svadobný DJ a moderátor (starejší), aby všetci hostia vedeli, čo a kedy sa ide diať. Moderoval som svadobné súťaže stoličkový tanec a svadobný koč, ktoré výborne zabavili svadobných hostí a prispeli k uvoľnenej atmosfére.


Ďakujem Vladke a Jojovi za úžasnú spoluprácu a prajem im všetko najlepšie!

– DJ MikePosted on máj 18, 2021