Svadba na zámku Vígľaš

Vígľašský zámok z konca 14. storočia sa nachádza približne 14 km od Zvolena. V roku 1945 zámok vyhorel a zostali iba pôvodné obvodové múry. Zámok sa vrátil do pôvodnej podoby  až komplexnou rekonštrukciou v roku 2013. Momentálne je krásny zámok The Grand Vígľaš sprístupnený pre svadby, oslavy aj firemné večierky.Svadba na zámku je krásny zážitok o ktorý je čoraz väčší dopyt. The Grand Vígľaš je ideálnou voľbou na krásnu svadbu. Poskytuje veľa krásnych miest na fotenie portrétov mladomanželov a svadobných hostí, výnimočný catering aj služby.


Výnimočná je napríklad gotická kaplnka situovaná priamo v kaštieli, ktorá poskytuje možnosť mať cirkevný obrad priamo na zámku The Grand Vígľaš. Vstup do kaplnky vedie priamo z nádvoria, kde môže catering pripraviť finger food a osviežujúce limonády.

Civilný obrad na zámku The Grand Vígľaš sa môže konať vo Veľkej rytierskej sále v historickom štýle, alebo na terase a vnútornom nádvorí. Obrad bude mať svoje čaro.

Ako svadobný DJ a moderátor som na zámku The Grand Vígľaš hral a moderoval svadbu úžasným mladomanželom Valérií a Filipovi. Počas osobnej konzultácie pred svadbou som mladomanželom poradil s výberom vhodného svadobného programu, hudby aj súťaží a svadobných hier.

Hudba na svadbu pozostávala z tematických hudobných kôl. A ako podmaz som hral mladomanželom a svadobným hosťom jazz a blues.Svadobnú sálu som nasvietil do farby, ktorú si mladomanželia zvolili na osobnom stretnutí. Ružovo fialová farba nasvietenia svadobnej sály krásne zdôraznila honosnú výzdobu, ku ktorej prispel aj rozprávkový a chutný candy bar, či hviezdne nebo. Originálny bol aj rumový a cigaretový bar na svadbu.Medzi tanečnými kolami som moderoval a realizoval súťaže: mladomanželský kvíz a svadobný koč. Zlatým klincom programu bolo čepčenie nevesty a vykrúcanka (redový tanec / tanec všetkých hostí v kruhu).

Svadobná zábava trvala až do ranných hodín. A ja mladomanželom ďakujem za úžasnú spoluprácu a prajem veľa lásky!Posted on máj 19, 2021