Svadba v kaštieli – Kaštieľ Krasňany (svadba pri Žiline)

Kaštieľ Krasňany je kaštieľ s 300 ročnou históriou situovaný len kúsok od mesta Žilina. Príbeh kaštieľa sa začal písať už v 15. storočí. Kaštieľ na svadbu ponúka stredne veľkú svadobnú sálu s kapacitou až do 130 svadobných hostí. Medzi výhody patrí ľahká dostupnosť a dostatok parkovacích miest v okolí.


Okolie Kaštieľa Krasňany tvorí veľký park, ktorý poskytuje veľké množstvo miest na svadobné fotenie mladomanželov a svadobných hostí. Počas samotného fotenia svadobných portrétov mladomanželov sa môžu svadobní hosti zúčastniť výnimočnej prehliadky kaštieľa s výkladom od pána Martinka (správcu kaštieľa). Súčasťou prehliadky je napríklad návšteva zbrojnice, dobovej kaplnky, či ochutnávka výborného talianskeho vínka v podzemí kaštieľa. História dýcha naozaj na každom rohu a prehliadka je doplnená o množstvo legiend, ktoré sa spájajú s kaštieľom.


Po výbornej ochutnávke vínka sa pokračuje v tanečnej zábave až do ranných hodín. Spoločne s úžasnými mladomanželmi sme sa ešte niekoľko týždňov pred svadbou stretli a dohodli si svadobný program, svadobné hry a súťaže či hudobnú predstavu o svadbe. Vďaka mojej viac ako 10 ročnej praxi v pozícií svadobného DJ-a a moderátora som mladomanželom poradil, čo sa mi za roky praxe osvedčilo a čo nie.


Po príchode svadobných hostí na sálu som realizoval dohodnutú predstavu o svadbe. Odohral som množstvo tanečných kôl a hudobných žánrov, moderoval som svadobné súťaže, a svadobný program, na ktorom sme sa s mladomanželmi dohodli. Zábava bola úžasná a trvala do ranných hodín. Ďakujem mladomanželom za spoluprácu a prajem im do života všetko len to najlepšie!Posted on máj 14, 2021