Svadba v Modre – Neco Estate Winery

Modrý dom – Neco Estate Winery je výnimočný a originálny priestor v Modre, v ktorom sa spája história s modernou architektúrou. Priestor a jeho okolie som si zamiloval hneď pri prvej návšteve. Svadobná sála aj jej okolie poskytujú príjemnú, až magickú atmosféru. Milá obsluha, množstvo rozprávkových zákutí na fotenie svadobných portrétov, geniálna gastronómia, cit pre každý detail.Svadobný obrad v Neco Estate Winery

Mladomanželia oceňujú možnosť mať obrad v záhrade, za stodolou v prípade priaznivého počasia. V prípade nepriaznivého počasia vo vnútorných priestoroch.Modrý dom – Neco Estate Winery na prenájom

Svadobnú sálu, ako celok, vrátane vínnej pivnice s barom, vonkajšej záhrady so stodolou a s priestormi na ubytovanie je možné prenajať. Rezerváciu však neodkladajte na poslednú chvíľu. Kapacita sály spolu s vínnou pivnicou je približne 100 hostí. S využitím aj vonkajších priestorov so stodolou sa kapacita celého areálu dá zväčšiť až na 300 hostí.Krásna augustová svadba

Svadobní hostia sa začali zhromažďovať na terase pred Neco Estate Winery, kde ich hneď pri príchode čakal spolu s mladomanželmi prichystaný raut – vychladené prosseco, obľúbené nealko nápoje, pagáče a slimáky.

Keďže počasie bolo chvíľami premenlivé svadobný obrad sa konal v krásnych vnútorných priestoroch. Hneď po obrade nasledovali gratulácie a privítanie hostí a mladomanželov personálom. Ženícha neobišiel ani zvyk zametanie taniera. Keď sa všetci hostia usadili za potlesku vošli mladomanželia.

Svadobný príhovor odštartoval svadobnú večeru, ku ktorej sa podávalo vínko priamo z vinárstva v Modre. Catering sa postaral o gastronomický zážitok. Krásna výzdoba a decentné nasvietenie priestoru podčiarklo výnimočný moment. Po výbornom obede si hostia mohli pochutiť na pripravenom sladkom stolíku plnom koláčov.

Hudba a svadobný program bol zladený tak, aby si na svoje prišli všetci hostia. Búrlivá zábava trvala do neskorých hodín. Súčasťou svadobného programu bolo aj čepčenie nevesty, ktoré pripravil folklórny súbor.

Ďakujem úžasným mladomanželom za výnimočnú spoluprácu a prajem im všetko najlepšie! Za fotky do článku ďakujem fotografke Veronike Čižmárovej.

– DJ Mike


Posted on máj 19, 2021