1. Koľko dopredu si treba rezervovať služby?

Bežne si ma klienti rezervujú asi 1 rok pred podujatím. Niektoré (hlavne "magické") termíny sú rezervované, ale aj viac dopredu. Stane sa však, že zopár termínov zostane a dajú sa rezervovať aj pár týždňov pred podujatím.

2. Koľko stoja služby DJ a moderovanie svadby?

Ponúkam niekoľko služieb: služby DJ, moderovanie, ozvučenie, osvetlenie, koordinácia a riadenie podujatí, poradenstvo, efekty, fotokútik a i. Na každé podujatie a svadbu pripravujem cenník na mieru. 

3. Ako funguje rezervácia termínu?

Po akceptovaní cenovej ponuky a dohodnutí sa na vzájomnej spolupráci vám zašlem zálohovú faktúru - jej úhradou máte termín u mňa rezervovaný.

4. Lokalita - kde pôsobíš?

Slovensko, Rakúsko, Česká republika, ale prídem za vami aj do iných krajín. Môžem prísť s komplet technikou alebo odohrať a odmoderovať podujatie na technike pripravenej lokálnou firmou v danej krajine.

5. Aké jazyky pri práci používaš?

Anglický a Slovenský jazyk.

6. Koľko stojí osvetlenie sály?

Rád Vám vypracujem cenovú ponuku na mieru. Ponúkam 3 základné balíky - basic, gold, premium. Pracujem s profesionálnymi LED svetlami, ktoré riadim prevodníkom my DMX 3.0.

7. Aký si moderátor?

Som svadobný DJ a moderátor na svadby v 1 osobe. Svadby aktívne a energicky moderujem s mikrofónom a tabletom. Básničky však nie sú môj štýl. Môžete si ma predstaviť ako rádiového moderátora napr. Sajfu.

8. Chodíš svadby a eventy hrať sám?

Na svadby, eventy, plesy a stužkové slávnosti chodím s kolegom alebo asistentom. Kolega mi pomáha pri celom priebehu podujatia - od inštalácie techniky, cez hranie do môjho moderovania z parketu, ovládanie svetiel až po deinštaláciu techniky. Obaja chodíme v adekvátnom dress code. Iné podujatia (diskotéky, party a i.) hrám a moderujem sám. 

9. Aké špeciálne efekty ponúkaš?

Plazivý dym, CO2 gun, studené iskry (prskavky) a konfetové delo.

10. Ako vybrať kvalitného / najlepšieho DJ?

Kvalitný DJ - najlepší DJ pre vašu svadbu alebo iné podujatie je profesionál v každom ohľade. Precízny, svedomitý, od prvého momentu dokáže poradiť a dá sa na neho spoľahnúť. Má dostatok skúsenosti. Je empatický. Dokáže sa vcítiť do publika a zabaviť rôzne vekové kategórie hostí. Nehrá pre seba ale pre publikum na podujatí. Na vašej akcii sa neopije a príde adekvátne pripravený aj oblečený. 

Okrem plánu A má aj záložný plán B, C, D ak sa niečo stane (napr. vypne elektriku, pokazí sa reproduktor, stane sa nejaká nepríjemnosť atď.). Kvalitný DJ má množstvo skúsenosti a je líderska osobnosť - dokáže všetko riešiť hneď a s chladnou hlavou - ideálne tak, že nevesta alebo klient o probléme ani nemusí vedieť. Zároveň vie vychádzať a rešpektovať iných dodávateľov a nekazí ich prácu (napr. nekvalitným osvetlením a efektami, svojim prístupom atď.).