Naspäť

Moderátor

Profesionálny
moderátor

svadby, firemné eventy, festivaly, diskotéky, party, plesy, stužkové a i.

Som profesionálny moderátor s bohatými skúsenosťami v moderovaní rôznych typov podujatí. S láskou a vášňou pristupujem k moderovaniu firemných akcií, športových podujatí, eventov, svadieb, osláv, plesov a ďalších. S energickým prejavom a nekonečným drive na mikrofón sa snažím priniesť maximálnu zábavu a kvalitu do každého podujatia.

13 rokov praxe

Mám dlhoročnú prax
v tom čo robím.

Pôsobenie

Slovensko, Rakúsko,
Česko, Poľsko.
Prídem skrátka kamkoľvek.

Moderovanie

Moderujem akcie v dvoch jazykoch
a to Slovensky a Anglicky.
Možnosť moderovania v 2 jazykoch súčasne

Dôsledná
príprava je základ

Vopred absolvujeme osobnú alebo online konzultáciu, kde si detailne naplánujeme Vaše požiadavky a predstavy. Spoločne prejdeme všetky dôležité detaily a pripravíme sa na prípravu podujatia. Počas konzultácie sa snažím získať čo najviac informácií, aby som mohol zabezpečiť perfektný priebeh Vašej akcie.

Dress code
na mieru

Som presvedčený o tom, že vhodne zvolený dress code môže prispieť k celkovému úspechu podujatia. Preto sa vždy snažím prispôsobiť svoj outfit charakteru a atmosfére podujatia. Často sa rozhodujem pre semi-casual oblečenie, ktoré kombinuje pohodlie a štýl.

Výnimočné podujatia
ktoré som moderoval

Moje služby som poskytoval na rôznych akciách, medzi ktoré patria Festival Kubánska noc, športové dni, otvorenia obchodov a mnohé ďalšie. Taktiež som sa podieľal na organizácii Silvestrovských a Vianočných večierkov, ako aj svadieb a súkromných podujatí. Nechýbali ani rôzne párty a spoločenské podujatia.

Čo pri moderovaní
používam?

Mikrofón a tablet sú pre mňa neoddeliteľnou súčasťou moderovania. Vďaka nim môžem byť efektívny a udržiavať všetko pod kontrolou. Okrem toho som vždy úsmevný a energický, aby som dokázal na každom podujatí odovzdať 100%.

Služby DJ

Som profesionálny DJ so širokým hudobným záberom a veľkým množstvom skúseností v rôznych akčných podujatiach.
Nech už ide o svadby, firemné eventy, festivaly, diskotéky, párty, plesy, stužkové alebo iné podujatia, som pripravený vytvoriť
skvelú hudobnú atmosféru, ktorá prispieva k nezabudnuteľnému zážitku pre hostí.

Overte si dostupnosť
mojích služieb.