Som Martin

Ako DJ Mike, účinkujem na rôznych podujatiach, ako sú svadby, firemné akcie, plesy a iné podujatia. Svoju vášeň pre hudbu som začal rozvíjať už v mladom veku. Okrem svojej kariéry som zamilovaný do vône čerstvej kávy, cestovania a stretávania skvelých ľudí.

Môj príbeh

Na začiatku svojej kariéry som mal len 2 CD prehrávače, mixpult, veľké slúchadlá a veľkú vášeň pre hudbu. Od začiatku som sa učil sám a neúnavne sa zdokonaľoval. Využíval som každú príležitosť na to, aby som si zakúpil nové CD s najnovšími hitmi z Anglicka, Nemecka a ďalších krajín. Strávil som nespočetné hodiny vo svojej izbe, počúvajúc hudbu, vytvárajúc playlisty a mixy, a trénujúc moderovanie.

Na začiatku som začínal s hraním a moderovaním na miestnych akciách, ako boli rodinné oslavy, školské diskotéky a menšie podujatia. Avšak mojím cieľom bolo postupovať na vyššie úrovne a hrať na významných podujatiach po celom Slovensku aj v zahraničí. S odhodlaním som sa snažil stále zdokonaľovať svoje schopnosti a investovať do lepšej DJ techniky.

S časom sa mi podarilo presadiť sa a začal som hrávať v renomovaných kluboch na Slovensku, ako napríklad v bratislavskom klube The Club a v populárnom klube Humno v Tatrách. Spolupracoval som s rôznymi slovenskými a medzinárodnými umelcami, ako napríklad Ego, Čistychov, Mišo Biely, Eusébio Nicolas Ména, 4D, Rytmus, Grupo Caliente, Mário Lopéz Dance Company, Team Cuba, Igor Kmeťo ml. a ďalšími. Táto spolupráca mi priniesla mnoho skúseností a zážitkov, a stretol som sa s mnohými talentovanými ľuďmi, ktorí ma inšpirovali.

Okrem samotného hrania a moderovania som sa venoval aj iným aspektom organizácie podujatí. Pomáhal som s koordináciou celého eventu, vrátane profesionálneho nasvietenia sály a poskytovania rady klientom, ako povýšiť ich podujatie na ešte vyššiu úroveň. Snažil som sa do každého podujatia vniesť kus seba a zabezpečiť, aby bolo unikátne, nezabudnuteľné a na vysokom profesionálnom štandarde.

Vo svojej kariére som mal možnosť hrať na rôznych firemných akciách, súkromných podujatiach, svadbách, stužkových slávnostiach a iných udalostiach.

Potrpím si na detaily...

Som detailista a práve preto mám rád priestory ktoré myslia na každý detail.
Za roky praxe som našiel desiatky mnou overených priestorov ktoré nemajú chybu!

Svoju prácu Milujem!

Ako DJ Mike, neustále horím pre svoju prácu a vždy sa snažím dať do nej maximum. Súťažný duch ma vždy inšpiruje a motivuje spolupracovať s rovnako vášnivými ľuďmi na svadbách, firemných akciách a iných podujatiach. Verím, že keď sa spoja kvalitní dodávatelia, môže to viesť k dokonalému výsledku a nezabudnuteľnému zážitku pre všetkých zúčastnených.

00%

Vášeň
pri každej akcii či podujatí!

Diskotéky a párty

Hral som ako DJ v niekoľkých top kluboch, vrátane Humno Tatry, The Club a Semtex Club, kde som vystupoval na rôznych party ako komerčné, klubové, latino alebo rnb. Okrem toho som mal príležitosť vystupovať s hviezdami, ako sú Ego, Rytmus, Mario Lopez alebo Team Cuba.

Festivaly

Niekoľko rokov som moderoval a hral na veľkom latino festivale s názvom Kubánska noc. Tento festival bol skutočne impozantný a prilákal viac ako 4 000 návštevníkov. Počas tohto podujatia sa na pódiu vystriedalo niekoľko desiatok top umelcov, ktorí prispeli k nezabudnuteľnému zážitku pre návštevníkov.

Svadby

Ako profesionálny svadobný DJ a moderátor sa venujem energickému hraniu a moderovaniu svadieb. Uvádzam svadobný program a hry v slovenskom aj anglickom jazyku a pripravujem pre pár špeciálne playlisty, ktoré sa výborne hodia k ich vkusu. Navyše, zabezpečujem aj profesionálne osvetlenie svadobných sál, aby bol celkový zážitok dokonalý a nezabudnuteľný.

Eventy

Svoje skúsenosti som nadobudol v spolupráci s mnohými významnými firmami, ako sú Amazon, Accenture, Kiu, Allianz, Sensodyne, Snowland a ďalšie. Okrem toho som spolupracoval aj s poprednými eventovými agentúrami, ako sú Spicy Brown a Eventura. Vďaka svojmu zázemiu som mal možnosť vystupovať na športových podujatiach, v akvaparkoch, na svahoch, z ratraku a ďalších zaujímavých miestach.

Rád spolupracujem s talentovanými ľudmi...

Svadba od Zážitkárov, Svadobná agentúra Wedday, Replay Band®, Fresh and Roll, PANAMERA motion pictures, Fotokutik.sk,Veronika Čižmárová photography & videography, Katarína Roobová Photography, Kristiana Kona photography, Weddingstudio.sk, a i.

Promo video