Naspäť

Služby DJ

Profesionálny
DJ a moderátor

svadby, firemné eventy, festivaly, diskotéky, party, plesy, stužkové a i.

Som profesionálny DJ so širokým hudobným záberom a veľkým množstvom skúseností v rôznych akčných podujatiach. Nech už ide o svadby, firemné eventy, festivaly, diskotéky, párty, plesy, stužkové alebo iné podujatia, som pripravený vytvoriť skvelú hudobnú atmosféru, ktorá prispieva k nezabudnuteľnému zážitku pre hostí.


Som
multižánrový DJ

Svojím hudobným výberom a mixovaním sa prispôsobujem štýlu a charakteru každého podujatia. Verím, že hudba je dôležitou súčasťou každého podujatia a môže zvýšiť náladu a atmosféru celej akcie. Snažím sa začleniť hudobné preferencie klienta a hostí do programu. Som multižánrový DJ a mixujem rôzne hudobné žánre od klasiky cez top cz & sk hity až po aktuálne komerčné a klubové hity, rap & hip-hop, rock & rock-n-roll, latino & rnb, balkán, swing & electro swing, funkie, 40’s až 90’s a veľa iného.

Kvalitný
zvuk a osvetlenie

Súčasťou mojich služieb je aj profesionálne vybavenie, ktoré zabezpečuje kvalitný zvuk a osvetlenie, aby celkový zážitok z hudby bol ešte intenzívnejší. Sledujem aj priebeh podujatia a prispôsobujem hudbu podľa momentálnej nálady a energie na mieste.

Milujem
baviť Vás

Moja hlavná snaha je zabezpečiť, aby hostia na podujatí tancovali, bavili sa a vytvorili si nezabudnuteľné spomienky. Sústredím sa na to, aby bola hudba príjemnou súčasťou vášho podujatia, kde si hostia môžu užiť skvelý čas a odísť so spokojnosťou a úsmevom na tvári.

S radosťou sa prispôsobím požiadavkám klienta a podujatia a teším sa z možnosti priniesť vám skvelý hudobný a programový zážitok na akékoľvek podujatie či už ide o svadbu, oslavu, party, firemný event, ples, či stužkovú!

Hlavná aj
záložná technika

Pri mojej práci profesionálneho DJ a moderátora využívam najkvalitnejšiu techniku od prémiových značiek, ako sú Pioneer DJ, Apple, BOSE, FBT, Audix, ADJ.

Nič nepodceňujem! Pre zabezpečenie plynulého priebehu podujatí so sebou nosím okrem hlavnej techniky aj záložnú DJ techniku pre každý prípad.

13 rokov praxe

Mám dlhoročnú prax
v tom čo robím.

Pôsobenie

Slovensko, Rakúsko,
Česko, Poľsko.

Moderovanie v SK & EN

Moderujem akcie v dvoch jazykoch
a to Slovensky a Anglicky.

Som detailista vo
všetkých smeroch

Precízna príprava na podujatie je pre mňa kľúčovým krokom. Každé podujatie si vyžaduje dôkladnú prípravu, a preto sa vopred starám o všetky potrebné detaily, aby som mohol zabezpečiť hladký priebeh celého podujatia.

Osobné (online)
stretnutie aj dotazník

V rámci prípravy podujatia sa venujem rôznym aspektom, ako je komunikácia s klientom, získavanie informácií o požiadavkách na hudbu, špecifických požiadavkách pre dané podujatie a vytváranie detailného harmonogramu pre priebeh akcie. Tiež sa starám o technické zabezpečenie, vrátane náležitého nastavenia zvukového a svetelného systému, testovania výbavy a prípravy hudobného repertoáru.

Ozvučím všetko čo
potrebujete

Ako profesionálny DJ sa starám o ozvučenie všetkých častí vášho podujatia, aby som zabezpečil optimálny zvukový zážitok pre vás a vašich hostí. Nebudete mať žiadne starosti s ozvučením, či už ide o tanečný parket na vašej svadbe, svadobný obrad, recepciu, konferenciu alebo iné podujatia.

DJ & Moderátor v 1 osobe

Na svadbách som energický a aktívny moderátor, hovoriaci po slovensky alebo anglicky.
Zabezpečujem moderovanie svadobného programu, svadobných hier a tanečnej zábavy tak, aby boli
hostia informovaní o tom, čo a kedy sa deje, a zároveň sa cítili pohodlne.

Špeciálne efekty:
plazivý dym, CO2 gun, studené prskavky

Moje služby zahŕňajú špeciálne efekty ako plazivý dym, studené prskavky, ohňostroj a CO2 efekty. Tieto detaily posúvajú vaše podujatie o úroveň vyššie a pridávajú mu zábavný charakter. S radosťou ich zabezpečím ako súčasť mojich profesionálnych služieb pre vaše podujatie.

Dychberúce osvetlenie
vytvorí atmosféru

Profesionálne nasvietenie sál vytvára atmosféru a umožňuje vypnúť klasické svetlá. Nasvietenie sály vyzdvihuje pôvab luxusných sál a zakrýva nedostatky starších sál. Osvetlenie je šité každému klientovi na mieru, podľa jeho požiadaviek.

Referencie od spokojných klientov.

Moji spokojní klienti sú najlepším dôkazom kvality mojej práce. Som potešený, že som mohol prispieť k ich
úspešným podujatiam, vrátane svadieb, firemných eventov, festivalov, diskoték, párty, plesov, stužkových a ďalších
podujatí. Moje referencie sú výstižným odrazom mojich schopností a profesionálneho prístupu.

Som váš partner
Môžete sa na mňa spoľahnúť.

Overte si dostupnosť
mojích služieb.