Naspäť

Osvetlenie

Statické osvetlenie
je základ

Statické osvetlenie pozostáva z LED svietidiel, ktoré sú často používané na osvetlenie rôznych častí priestoru ako steny v sále, candy bar, švédsky stôl alebo mladomanželský stôl. Klienti majú možnosť si vybrať jednu farbu alebo kombináciu farieb, ktoré najlepšie vyhovujú ich predstavám a potrebám. Týmto spôsobom dokážem vytvoriť unikátnu a nezabudnuteľnú atmosféru pre každú akciu.

Dynamické osvetlenie
vytvára atmosféru

Osvetlenie sály využíva systém rotačných hláv, ktoré umožňujú vytváranie pohybu v sále podľa hudby alebo na požadované body na stene alebo parkete. Tento dynamický spôsob osvetlenia často dopĺňa statické LED nasvietenie sály, aby sa dosiahol dokonalý vizuálny zážitok. Kombinácia oboch spôsobov osvetlenia pomáha vytvárať jedinečnú a nezabudnuteľnú atmosféru na každom podujatí.

Osvetlenie riadim cez
myDMX 3.0

Aby svetla poskytli skutočný pôžitok sú riadené prostredníctvom hardvérového a softvérového rozhrania pre ovládanie svetelných efektov pomocou DMX. myDMX3.0 dokáže ovládať viaceré scény, prispôsobovať svetlá zvuku pomocou BPM analyzéra, pracovať s tempom pomocou funkcie Tap tempo a iné.

Špičkové
LED svetlá

Pri mojej práci používam výhradne profesionálne svetlá s technológiou LED, ktoré poskytujú vysoký výkon a kvalitu osvetlenia. Medzi značky ktoré používam patria ASTERA a ADJ, ktoré sú známe svojou spoľahlivosťou a kvalitou osvetlenia. Tieto svetlá mi umožňujú dosiahnuť maximálny vizuálny efekt a prispôsobiť sa požiadavkám klienta.

Vyberte si
farbu osvetlenia

Pri výbere farby osvetlenia Vám rád poradím a pomôžem vybrať najvhodnejšiu farbu, ktorá bude dotvárať atmosféru podujatia a spĺňať Vaše požiadavky.

Hazer Antari
na lúče svetiel

Používam Hazer Antari na olejovej báze na lúče svetiel … produkuje tzv. neviditeľný dym … bez vône. Možné použiť aj v priestoroch s požiarnym hlásičom.

13 rokov praxe

Mám dlhoročnú prax
v tom čo robím.

Pôsobenie

Slovensko, Rakúsko,
Česko, Poľsko.

Moderovanie v SK & EN

Moderujem akcie v dvoch jazykoch
a to Slovensky a Anglicky.

DJ & Moderátor v 1 osobe

Na svadbách som energický a aktívny moderátor, hovoriaci po slovensky alebo anglicky.
Zabezpečujem moderovanie svadobného programu, svadobných hier a tanečnej zábavy tak, aby boli
hostia informovaní o tom, čo a kedy sa deje, a zároveň sa cítili pohodlne.

Špeciálne efekty:
plazivý dym, CO2 gun, studené prskavky

Naše služby zahŕňajú špeciálne efekty ako plazivý dym, studené prskavky, ohňostroj a CO2 efekty. Tieto detaily posúvajú vaše podujatie o úroveň vyššie a pridávajú mu zábavný charakter. S radosťou ich zabezpečím ako súčasť mojich profesionálnych služieb pre vaše podujatie.

Referencie od spokojných klientov.

Moji spokojní klienti sú najlepším dôkazom kvality mojej práce. Som potešený, že som mohol prispieť k ich
úspešným podujatiam, vrátane svadieb, firemných eventov, festivalov, diskoték, párty, plesov, stužkových a ďalších
podujatí. Moje referencie sú výstižným odrazom mojich schopností a profesionálneho prístupu.

Som váš partner
Môžete sa na mňa spoľahnúť.

Overte si dostupnosť
mojích služieb.