Naspäť

Efekty

Špeciálne
efekty

Plazivý dym. Studené prskavky. CO2 efekt. Konfety.

Plazivý dym vytvára atmosféru tajomna a záhadnosti, studené prskavky sú skvelým spôsobom ako osviežiť publikum a zvýšiť náladu. CO2 efekt sa využíva na vytváranie efektu „mrazivého“ vzduchu, ktorý dodáva energiu a emócie, zatiaľ čo konfety sú perfektným doplnkom na oslavu a slávnostnú atmosféru. Každý z týchto efektov má svoje jedinečné vlastnosti a môže byť použitý na rôzne spôsoby, aby sa dosiahol požadovaný efekt.

Studené
prskavky

Studené a bezpečné prskavky sú vhodné pre využitie ako efekt v interiéri aj exteriéri. Prskavky sú ideálne pre zvýraznenie najlepších momentov na svadbách, eventoch, stužkových slávnostiach, športových podujatiach alebo plese.

Plazivý
dym

Plazivý dym je populárny špeciálny efekt pre interiéry, ktorý zostáva počas celej doby blízko zeme. Je žiadaný ako efekt na svadby (prvý tanec, polnočný tanec, čepčenie), stužkové slávnosti (nástup študentov, čítanie častušiek), otvorenie galavečerov a plesov a iné podujatia.

CO2 Gun
efekt

CO2 Gun je zariadenie, ktoré využíva oxid uhličitý (CO2) na vytváranie výstrelov plynu, ktorý môže byť použitý v rôznych zábavných alebo efektných situáciách. Ide o obľúbený efekt v diskotékach a na koncertoch, kde sa používa na vytváranie imitácie ohňa alebo hmly. CO2 Gun je tiež využívaný v reklame alebo pri podujatiach na zvyšovanie atmosféry.

13 rokov praxe

Mám dlhoročnú prax
v tom čo robím.

Pôsobenie

Slovensko, Rakúsko,
Česko, Poľsko.

Moderovanie v SK & EN

Moderujem akcie v dvoch jazykoch
a to Slovensky a Anglicky.

DJ & Moderátor v 1 osobe

Na svadbách som energický a aktívny moderátor, hovoriaci po slovensky alebo anglicky.
Zabezpečujem moderovanie svadobného programu, svadobných hier a tanečnej zábavy tak, aby boli
hostia informovaní o tom, čo a kedy sa deje, a zároveň sa cítili pohodlne.

Overte si dostupnosť
mojích služieb.