Ponuka

Dj Svadba

„Hudbe netreba rozumieť, zavše ju treba cítiť…..“

Marcus Aurelius vládca starovekého Ríma 121 - 180

1

Playlist na mieru. Zostavujem s klientami niekoľko týždňov pred svadbou. Mladomanželia si môžu vybrať blacklist aj wishlist na mieru. Mám bohaté skúsenosti z hrania pre slovenskú aj medzinárodnú klientelu.

2

Riadim a aktívne moderujem svadobný program v slovenskom alebo anglickom jazyku. Kladiem dôraz na to, aby na svadbe nebolo žiadne hluché miesto a trápne momenty. Mladomanželia si môžu zvoliť svadobný program aj hry.

3

Svetlá aktívne riadim, aby nerušili hostí ani foto a video profesionálov a vytvorili výnimočnú atmosféru. Rozdielnu hladinu zvuku používam na podmaz, súťaže, tanečné kolá tak, aby sa hostia cítili maximálne príjemne.

4

Úcta k profesionálom. Vážim si svadobné a eventové agentúry aj svadobných dodávateľov. Rozhodnutie či celú svadobnú noc budem hrať sám alebo v kombinácií s inými dodáveteľmi je len na vás.

Dj Event

„Moja práca je baviť Vás…..“

1

Stretnutie s event koordinátorom. Zladenie sa na predstave firemného klienta (zloženie hudby - wishlist / blacklist, zloženie programu podujatia, nasvietenie priestoru, moderovanie eventu a i.).

2

Update pred podujatím. Posledné "doladzovačky", výber piesne na oficiálne otvorenie podujatia, podmaz pod príhovory či moje otvorenie galavečera.

3

Realizácia podujatia zameraná na detaily plná energie.

Dj Ples/Stužková

„Tanec robí hudbu viditeľnou…..“

George Balanchine

1

Rád vám poradím, čo sa mi za viac, ako 10 rokov praxe osvedčilo. Pomôžem so zostavením atraktívneho programu na stužkovú slávnosť alebo ples.

2

Kladiem dôraz na špičkovú zvukovú aj svetlnú techniku. LED svetlá aktívne riadim prostredníctvom SW & HW riešenia ADJ myDMX 3.0 a Apple MacBook. Hladinu zvuku upravujem podľa konkrétnej situácie.

3

Playlist na mieru. Spoločne s vami zostavím vhodný playlist na stužkovú či ples tak, aby sa hudba zabavila všetky vekové generácie.

4

Stužkovú alebo ples hrám dokedy sa dohodneme tak, aby ste si svoj deň maximálne užili. Ak vám pôvodný čas nebude stačiť rád ho za príplatok predĺžim.

Nasvietenie

Riadením LED svetiel vytváram atmosféru...

1

LED statické osvetlenie slúži na farebné osvetlenie candy baru, švédskych stolov, alkoholového baru a iných časti sály.

2

Na zvýraznenie lúčov svetiel používam profesionálne zariadenie Hazer Antari HZ-350, ktorý produkuje veľmi jemný dym nemá vplyv na foto a video zábery.

3

LED otočné hlavy slúžia na atmosférické osvetlenie parketu. Hlavy riadim počas celej dĺžky podujatia prostredníctvom myDMX 3.0 od ADJ a Apple MacBook. Upravujem ich rotáciu, gobá, farby aj intenzitu svietenia.

4

Osvetlenie inštalujem s ohľadom na estetiku výzdoby a elegancie priestoru. Mojim cieľom je podporiť atmosféru a nie pokaziť ťažkú prácu svadobných a eventových profesionálov a kvetinových agentúr.

Ozvučenie

Kvalitá zvuková technika je základ...

1

Pri práci používam špičkový Taliansky zvuk FBT & dB Technologies. Na ozvučenie obradov a recepcií používam Americký zvuk BOSE.

2

Kvalitné a stabilné mikrofóny sú od prémiovej Americkej značky Audix. Mikrofóny vytvoria vlastné frekvencie, ktoré odolávajú rušeniu signálu od operátorov či zo sirén. Obstarávacia cena za kus začína od 500 eur.

3

Už roky dôverujem najlepšej DJ technike na trhu Pioneer DJ. Používam najvyššie rady DJ konzol, mix pultov a DJ prehrávačov. Všetko pre maximálny komfort pri práci a zážitok pre publikum.

4

Aj tá najlepšia technika môže raz sklamať, preto mám všetko 2x.