Naspäť

Aďka & Dávid

Svadba
Chateau Rúbaň

Rozprávkové miesto Chateau Rúbaň a rozprávkový pár Aďka a Dávid, to je prvé, čo ma napadne

pri spomienke na ich krásnu svadbu, na ktorej som účinkoval, ako DJ a moderátor.

Hoci do Château v Rúbani chodím účinkovať pomerne často, vždy si ma získa, tak ako pri prvej návšteve. Uzavretý komplex, mohutné stromy, súkromie, krásny stan a víno. A ešte aké víno! Vďaka ideálnej polohe a množstvu slnečných dní jedno z najlepších, aké na Slovensku máme.

Svadobné
prípravy

Na svadbu Aďky a Dávida som spolu s Veronikou (Svadba od Zážitkárov) netradične dorazil už deň vopred. Bolo to super spoznať sa s úzkym kruhom ich rodiny, vypočuť si príbeh zoznámenia mladomanželov, tráviť spoločne vynikajúcu večeru. 

Svadobný deň začal skvelými raňajkami v krásnom prostredí. Po raňajkách som sa pobral do stanu, kde sa neskôr konala celá svadobná hostina a párty a čakalo ma vykladanie a inštalácia techniky.

Keďže mladomanželia si zvolili komplexné riešenie ozvučenia a osvetlenia stanu s balíkom premium, inštalácia a programovanie svetiel a zvuku mi zabrali asi 5 hodín. Ale výsledný efekt stál za to. Nevesta a ženích tento čas využili na svadobné prípravy. 

Obliekanie
nevesty

Pri obliekaní nevesty do svadobných šiat od Wedding Avenue nechýbala pomoc úžasných dievčat.

Dievčatá kládli dôraz na každý detail. A výsledný efekt bol jednoducho wau!

Príprava
ženícha

Nechýbali ani prípravy ženícha.

First
look

Keď boli Aďka aj Dávid pripravení čakal ich spoločný „first look“, k tomu som hral pieseň od Lana Del Rey. Zimomriavky som mal aj ja a to som tento výnimočný moment pozoroval zo vzdialeného svadobného stanu.

Osobne si ani first look v krajšom prostredí, ako je vinárstvo v Rubáni neviem predstaviť. Krásny park s mohutnými stromami, vánok vetra.

Všetky emócie, ktoré sa zmocnili do 1 krásneho momentu.

Obrad a presun
ha historickom veteráne

Nasledoval cirkevný obrad v neďalekom kostole, do ktorého sa mladomanželia presunuli na historickom veteráne.

Keď sa hostia sa po obrade vrátili späť do Chateau Rúbaň, boli pre nich pripravené „finger food“, vychladené prosecco, aj domáce limonády.

Gratulácie, fotenie
a rozbíjanie taniera

Nasledovali gratulácie, spoločná fotografia mladomanželov a svadobných hostí. Nechýbalo slávnostné privítanie, ktoré realizoval pán mladejší spojené s tradíciou: rozbitie taniera, soľ a cukor. Presun do sály, ženích preniesol nevestu cez prah, k čomu som hral dohodnutú pieseň.

Prípitok
a slávnostná večera

Slávnostný prípitok a príhovor a podávanie slávnostnej večere (polievka bola málo slaná a tak si museli dať mladomanželia viac krát poriadny bozk).

Manželský tanec novomanželov, rodičovský tanec a prvé tanečné kolo pri západe slnka. 

Krájanie torty
polnočný program

Krájanie svadobnej torty, polnočný program a i. O svadobný program sa staral mladejší (Cyril Metod Žolnír Starejší-Mladejší), ktorý moderoval hádzanie kytice a hádzanie podväzku, čepčenie, či redový tanec. Mladomanželom taktiež pripravil saxofónové kolo po prezlečení šiat.

Pre najmenších boli na svadbe k dispozícií 2 svadobné animátorky s množstvom hračiek. Hostia si mohli taktiež urobiť fotku vo veselom fotokútiku s množstvom rekvizít.

Zábava až do
východu slnka

Zábava do východu slnka. Hostia sa počas celej noci zabávali na rôzne hudobné žánre, ktoré som im počas noci, ako DJ namiešal. Zábava bola búrliva a hostí nevyrušil ani východ slnka.

Zlatou bodkou polnočného programu bolo prskavkové fotenie, ktoré krásne zväčšil  Svadobný Fotograf Palo Cibula

Ďakujem!

Aďka a Dávid, ďakujem vám za česť byť súčasťou vašej rozprávkovej svadby. Nech je váš život rovnako rozprávkový, ako tento svadobný deň!

Krásne fotky sú od: Svadobný Fotograf Palo Cibula

Služby ktoré som zabezpečil

Svadobná
Galéria

Máte záujem o ponuku?

Neváhajte ma kontaktovať, rád Vám vypracujem nezáväznú cenovú ponuku
na mieru podľa Vašich požiadaviek.