Naspäť

Bea & Samo

Svadba
Zlatý Kľúčik

Na svadbu do hotela Zlatý Kľúčik ležiacom na kopci plnom zelene asi 3 km od Nitrianskeho hradu a výstaviska Agrokomplex som sa od začiatku veľmi tešil. Elegantné priestory, výborná kuchyňa aj ochotný personál môžem len pochváliť. Mladomanželia si môžu vybrať civilný obrad priamo pred svadobnou sálou s výhľadom na krásnu Nitru alebo cirkevný obradu v kostolíku vzdialenom len pár krokov od hotela Zlatý Kľúčik.

Všetky priestory a izby hotela sú jednoducho nádherné a dýchajú eleganciou. O krásne fotografie sa postarala talentovaná fotografka Veronika Čižmárová.

Šperky od
Mikuš Diamonds

Mladomanželia Bea a Samuel spečatili svoju lásku krásnymi šperkami od Mikuš Diamonds. Firma si vyrába šperky sama. Ide o krásnu, ale aj náročnú umeleckú tvorbu. 

Príprava
nevesty

Krásna nevesta Bea zverila svoje prípravy do rúk šikovnej Make-up Artist Denisy Strapkovej.

Svadobné šaty si vybrala Bea vo Wedding Avenue v Bratislave. Svadobný salón sa zameriava na jedinečnú, prirodzenú a autentickú svadobnú módu. 

Svadobný
obrad

First look bol jednoducho nádherný a plný emócií. Následne sa mladomanželia mohli presunúť do neďalekého kostolíka, kde sa konal svadobný obrad.

Po obrade sa hostia presunuli pred hotel Zlatý Kľúčik, kde nasledovali gratulácie, privítanie hostí a rozbíjanie taniera.

Krásny
priestor

Krásny priestor na sedenie a večeru je oddelený od tanečného parketu presklenou stenou. Mojou úlohou svadobného DJ-a a moderátora bola ozvučiť oba priestory.

Svadobná
hostina

Mladomanželia zvolili veľmi chutné sezónne svadobné menu. Nechýbal ani milý darček pre hostí.

Chuťové bunky svadobných hostí potešili aj chutný candy bar, alkoholový a dútnikový bar.

Vstup do
sály

Pred vstupom do sály čakala mladomanželov úloha pozametať všetky črepy. Hovorí sa, koľko črepov zabudne ženích pozametať, toľko detí bude s nevestou mať.

Skupinové
fotenie

Po svadobnej večeri nasledovalo skupinové fotenie mladomanželov a hostí. Odfotil som sa aj ja a fotografka Veronika 🙂 

Keď sa hostia dofotili, ako svaodbný DJ a moderátor som vyhlásil prvý mladomanželský tanec, za ktorý získali Bea a Samuel búrlivý potlesk.

Mladomanželský
tanec

Po prvom tanci som ohlásil krájanie torty. Úlohou mladomanželov bolo nakrojiť prvý kúsok torty a vyskúšať svadobnú tortu. Torta chutila výborne, a tak personál z hotela mohol dokrájať tortu aj hosťom.

Služby ktoré som zabezpečil

Svadobná
Galéria

Máte záujem o ponuku?

Neváhajte ma kontaktovať, rád Vám vypracujem nezáväznú cenovú ponuku
na mieru podľa Vašich požiadaviek.