Naspäť

Ester & Tomáš

Svadba
Agropenzión Hubert

Krásny a stále usmiaty pár Ester a Tomáš sa rozhodli osláviť svoju lásku na mieste len kúsok od Trnavy v Agropenzión Hubert.

Od prvého stretnutia pri spoločnej káve „na polceste“ medzi Žilinou a Trnavou v Trenčíne sme si hneď sadli. Pri konverzáciach som mal pocit, že si veľmi rozumieme a svadba bude jedna veľká párty. A tak aj bolo!

Plánovanie
svadby

Celá svadba sa niesla v znamení krásnych detailov – vidieť, že mladomanželia majú skvelý vkus.

Svadobná hostina sa odohrávala v stane pri Agropenzióne Hubert. Ako svadobný DJ som celý stan nasvietil – čo sa prejavilo ihneď po zotmení. Svadobná výzdoba bola jednoducho nádherná aj vďaka Edin Agency.

Ešte pred vstupom hostí do stanu treba všetko prichystať – nainštalovať zvukovú a svetelnú techniku. Každý kábel musí mať svoje miesto! Personál nalieva prípitky a všetci sa tešíme na príchod hostí.

Vstup do
stanu

Po rozbíjaní taniera vchádzajú do stanu najskôr hostia až následne mladomanželia za môjho uvedenia na mikrofón. Ako svadobný moderátor sa starám o to, aby hostia vždy vedeli, čo sa bude diať. Snažím sa vždy svadby moderovať energicky a priamo z parketu. Ak treba moderujem aj v anglickom jazyku.

Svadobná hostina
môže začať

Keď doznie aj posledný oficiálny príhovor na svadbe a pripijeme si na zdravie mladomanželov podáva sa predjedlo a polievka. Svadobní hostia kričia „polievka je málo slaná“ a tak sa musia mladomanželia niekoľko krát pobozkať. Ako svadobný a eventový moderátor moderujem na svadbe vždy iba to, čo chcú klienti (môžu aj nemusia si vybrať svadobné hry, súťaže, svadobné tradície a program).

Čas na krátke
fotenie

Čas na krátke fotenie pri západe slnka sa nájde na každej svadbe. Idéalne pred začiatkom tanečnej zábavy. Portréty pri zlatej hodinke sú proste krásne.

Tanečná zábava
môže začať

Otvárame tanečnú zábavu a prichádza prvý tanec, na ktorý mladomanželia niekoľko týždňov trénovali. Ester a Tomáš prichádzajú na tanečný parket a ztrhávajú na seba všetku pozornosť hostí.

Mladomanželia otvorili svadobný večer v plnej paráde za čo získali búrlivý potlesk. Kvalita zvukovej a svetlnej techniky je pre mňa prioritou. Mám rád pri svojej práci DJ a moderátora komfort a rád sa spolieham iba na najlepšie značky na trhu (Pioneer DJ, FBT, Audix, Apple a i.). Radšej nič nenechávam na náhodu a techniku nosím aj záložnú – pre istotu.

Nasleduje prvé tanečné kolo, kde to hostia hneď roztočili. Počas noci sme s kolegom Patrikom odohrali slovenské aj zahraničné oldies, aj aktuálne hity.

Krájanie torty
mladomanželmi

Nasledovalo krájanie svadobnej torty, kde sme overili šikovnosť mladomanželov. Skúšku zvládli na výbornú. Krájanie torty patrí medzi obľúbený program na svadby.

Mám rád interakciu s publikom, a preto sa pýtam mladomanželov, ako im chutí torta a či ju personál z cateringu La Reunion (Agropenzión Hubert) môže dokrájať hosťom. 

Nechýbal ani
candy bar

Na svadbe nechýbal ani bohatý candy bar, ktorému som neodolal, ani ja. Koláče sa do candy baru priebežne dokladajú, aby sa zamedzilo ich topeniu.

Hostia doplnili sladké a energiu = môžeme sa vrhnúť na svadobné hry a súťaže. Ponúkam klientom zábavné svadobné hry, tanečné hry aj kvízy. Jednou z hier ktoré si vybrali Ester a Tomáš bol stoličkový tanec (hra tanec okolo stoličiek). 

Svadobná hra
nesmie chýbať

Každú svadobnú hru začínam ako moderátor na svadbu výberom súťažiacich a vysvetlením pravidiel. Tentokrát sa do hry zapojilo neúrekom súťažiacich.

Každým zastavením hudby sa kruh zužuje a komu nezostane stolička vypadáva z hry. Súťaživosť bola veľká.

Držme si palce, ide do tuhého. Víťaz získa odmenu od nevesty Ester.

A máme tu víťazku, zo sály sa ozýva búrlivý potlesk. Víťazka získava cenu aj gratulácie.

 

Dobrá hudba, zábava a
nasvietenie sály

Často dostávam otázku: „Ako skoro treba rezervovať svadobného DJ“? Odpoveď sa hľadá ťažko – niektoré termíny sú obsadené už 2 roky pred svadbou, niektoré 1 rok a niektoré sa dajú obsadiť „aj na poslednú chvíľu“. Ester a Tomáš to stihli a tak sme mohli byť s Patrikom súčasťou ich svadby.

K celkovej atmosfére prispieva okrem dobrej hudby aj svadobný program a nasvietenie sály. Ester a Tomáš sa rozhodli pre originálne „vílovske“ čepčenie.

Víly a hádzanie
svadobnej kytice

Víly spravili na svadbe super program, z ktorého som mal zimomriavky aj ja.

V polnočnom programe na svadbe pokračujeme rovno ďalej. Na parkete si nechávam nevestu Ester a všetky nevydaté dievčatá a ženy. 3-2-1 čaká nás hádzanie kytice.

Aj moderovanie hádzania kytice musí byť energické a zábavné, aby hostí vtiahlo do deja. Pokračujeme redovým tancom „vykrúcankou“.

Ďakujem!

Ďakujem za spoluprácu vílam, Agropenziónu Hubert, cateringu La Reunion, fotografovi Marekovi Martinekovi, môjmu kolegovi Patrikovi z Dvaja Dji a hlavne mladomanželom a svadobným hosťom ktorí boli top. 

 

Foto v článku od: Marek Martinek – fotograf

Služby ktoré som zabezpečil

Svadobná
Galéria

Máte záujem o ponuku?

Neváhajte ma kontaktovať, rád Vám vypracujem nezáväznú cenovú ponuku
na mieru podľa Vašich požiadaviek.