Naspäť

Ivona & Tomáš

Svadba v
Kursalon Nimnica

Kursalon je kúpeľnícky pojem. V minulosti označoval miesto stretávania sa v kúpeľoch. Kursalon Nimnica slúži ako svadobný a eventový priestor a kultúrno-spoločenské centrum. K dispozícií je veľká, priestranná spoločenská sála vhodná aj pre stredné a veľké svadby.

 

Vstup do
svadobnej sály

Na svadobnej hostine v Krusalone Nimnica, sme zachovali obľúbenú tradíciu, ktorá je súčasťou mnohých svadieb – privítanie novomanželov a svadobných hostí a následné zametanie črepov.

Zasadací
poriadok

Na svadbe je dôležité mať vytvorený zasadací poriadok, pretože tento plán pomáha s organizáciou a správnym rozmiestnením hostí. Vďaka zasadaciemu poriadku môžu hostia ľahšie nájsť svoje miesto a udržiavať poriadok v priestore určenom pre hostinu. Navyše, správne rozmiestnenie stolov a hostí môže zlepšiť atmosféru a prispieť k celkovému pohodliu a zábave hostí.

Príchod
mladomanželov

Príchod novomanželov, Ivony a Tomáša, bol na ich svadbe slávnostne privítaný potleskom od svadobných hostí, ktorí sa tešili na túto výnimočnú chvíľu. Ako svadobný moderátor som uviedol vstup mladomanželov a hostia sa naďalej tešili zo svadobnej atmosféry. Nasledovali svadobné príhovory a výborná večera, ktorá bola sprevádzaná podávaním spoločnej polievky. Tento dôležitý moment na svadbe bol umocnený originálnou piesňou, ktorá prispela k vytvoreniu nezabudnuteľnej atmosféry na svadobnej hostine.

Torta a
candy bar

Na svadbe Ivony a Tomáša hostia ochutnali skvelé dezerty, ako 4-poschodovú tortu a candy bar s rôznymi svadobnými koláčmi, vrátane cheesecake, tiramisu, tartaletiek a makroniek. Boli to nielen gastronomické, ale aj vizuálne zážitky pre všetkých hostí.

Vystúpenie
Pala Haberu

Otvorenie tanečnej zábavy na svadbách bežne sprevádza prvý – mladomanželský tanec. V prípade svadby Ivony a Tomáša to bolo však inak. Namiesto prvého tanca (ktorý čakala nevesta Ivona aj všetci svadobní hostia) prišlo krásne a nečakané prekvapenie od ženícha Tomáša – koncert Pala Haberu. Koncert sme spoločne so ženíchom Tomášom a event manažérkou z Kursalonu Nimnica plánovali niekoľko mesiacov. Stretávali sme sa a preberali detaily ako správne načasovanie, presuny umelcov a pod. Všetko vyšlo nad očakávania! 

Prekvapenie si môžete pozrieť na Instagramovom profile Pala Haberu TU. Získalo viac ako 880 000 zhliadnutí a viac ako 53 000 označení páči sa mi to. Nechýbajú komentáre od známych osobností.

 

Poďakovanie
od nevesty

Za mesiace príprav sme spolu aj so ženíchom dostali poďakovanie od nevesty. Aj vďaka týmto momentom svoju prácu svadobného DJ a moderátora milujem a robím s vášňou a na 100%.

Alkoholový
bar na svadbu

Svadobný alkoholový bar s profesionálnym barmanom sa stáva obľúbenou súčasťou mnohých svadobných hostín, vrátane nedávnej svadby Ivony a Tomáša. Hostia si mohli vychutnať rôzne koktaily, ktoré boli miešané s precíznosťou a kreativitou, vrátane mixovania so slovenským remeselným ginom Toison.

Ohňostroj
na svadbu

Svadobný ohňostroj na nebesiach bol úchvatným zážitkom pre všetkých hostí. Svojím majestátnym a dychberúcim prevedením spôsobil všetkým prítomným zimomriavky. Celý ohňostroj bol výborne premyslený a zladený s hudobným podkladom, čo umocnilo jeho efekt.

Krájanie
svadobnej torty

Krájanie svadobnej torty doplnili špeciálne efekty – studené prskavky, hudba a moje moderované slovo.

Ľudová muzika
na svadbu

Ľudová muzika bola pekným spestrením medzi tanečnými kolami. Páni zahrali ľudové obľúbené hity, na ktoré si ľudia s radosťou zaspievali aj zatancovali.

DJ Mike & DJ Patys

S kolegom Patrikom sme vytvorili nezabudnuteľnú atmosféru na svadbe a hrali sme najlepšie hudobné hity všetkých čias. Svadobní hostia sa bavili a tancovali s nami až do ranných hodín.

Polnočný
program

Polnočný program na svadbu obsahoval vystúpenie folklórneho súboru, čepčenie, hádzanie kytice a i. 

Čepčenie „v oblakoch“ so špeciálnym efektom – plazivým dymom, ktorí sme pre mladomanželov s kolegom Patrikom pripravili.

Redový
tanec

Vykrúcanka (polnočný, redový alebo venčekový tanec) sa tancovala približne o polnoci a spolu s čepčením symbolizuje premenu nevesty na ženu.

Svadobný
fotograf

Fotografie nafotil talentovaný svadobný fotograf Ľuboš Ďurica.

Ďakujem!

Ivona a Tomáš ďakujem vám za prejavenú dôveru a úžasnú spoluprácu. Prajem vám dlhý a šťastný život. 

Služby ktoré som zabezpečil

Svadobná
Galéria

Máte záujem o ponuku?

Neváhajte ma kontaktovať, rád Vám vypracujem nezáväznú cenovú ponuku
na mieru podľa Vašich požiadaviek.