Naspäť

Katka & Jakub

Svadba
v Château Gbeľany

Aká bola svadba v Château Gbeľany? Rozprávková od prvého do posledného momentu! Mladomanželia Katka a Jakub si vysnívali obrad pod holým nebom v anglickom parku pri kaštieli Château Gbeľany a 2x stage s kompletnou technikou – na tancovačku na nádvorí pod holým nebom do 22.00 hod. a poriadnu párty v interiéri od 22.00 hod. do rána.

Alternatívna
svadobná párty

Mladomanželia dali STOP klasickým svadbným žánrom a rozhodli sa pre alternatívne ladenú svadobnú párty zameranú na zahraničnú oldies a modernú scénu. Hral som najväčšie hity z 70-tých, 80-tých, 90-rokov až po súčasnosť. Nechýbali filmové hity či electro swing.

Svadobný program
na mieru

S Katkou a Jakubom sme sa dohodli, že svadbu pojmeme moderne. Úplne vynecháme svadobné tradície (ako čepčenie či redový tanec) a pridáme zábavné svadobné hry: topánkový kvíz, svadobný koč a stoličkový tanec.

Dokonalý
pár

Mladomanželia bravúrne ustáli moje otázky o ich zoznámení, vzťahu, domácnosti aj budúcnosti. Hostia ich za to odmenili veľkým potleskom.

Priestor pre
hostí

Na každej svadbe sa snažím do diania čo najviac zapojiť aj svadobných hostí. Túto interakciu vnímam ako kľúčovú. Bolo to tak aj pri topánkovom kvíze, kde hostia dostali aj mňa 🙂 Ďakujem za svoju prácu!

Aká bola naša
spolupráca?

Spolupráca s mladomanželmi bola od prvého momentu priateľská, ústretová, príjemná. Mal som pocit, že sa poznáme mesiace. Teším sa, že som mohol byť súčasťou tak krásneho svadobného dňa a želám mladomanželom iba to najlepšie!

Krásne fotografie mám od: https://www.jozefsadecky.sk 

Služby ktoré som zabezpečil

Svadobná
Galéria

Máte záujem o ponuku?

Neváhajte ma kontaktovať, rád Vám vypracujem nezáväznú cenovú ponuku
na mieru podľa Vašich požiadaviek.