Naspäť

Petra & Lukáš

Svadba
Pod Gaštankou v Modre

Dnešný svadobný príbeh sa odohráva vo vinárskom a malebnom meste Modra ležiacom v okrese Pezinok v Bratislavskom kraji. Mladomanželia Petra a Lukáš si pre svoj svadobný deň vybrali krásny a unikátny svadobný a eventový priestor „Pod Gaštankou“.

Priestor Pod Gaštankou v Modre ponúka unikátnu presklenú a fotogenickú svadobnú verandu uprostred prírody s výhľadom na mesto Modra. Manželia majú možnosť povedať si svoje áno na lúke nad svadobnou sálou uprostred záhrady plnej krásnych kvetín.

Svadobné
prípravy

Každá svadba začína svadobnými prípravami. Tieto prípravy aj celý svadobný deň zväčšnila nadaná fotografka Diana Cermakova Photography.

Petra a Lukáš si dali záležať na každom detaile. Prípravy a celá svadba na jednom mieste prispievajú k pohode mladomanželov a uberajú na svadobnom strese.

Svadobný
priestor

Svadobný priestor Pod Gaštankou v Modre ponúka súkromnú izbu (svadobné štúdio ) kde si mladomanželia môžu odložiť kvety, dary, osobné veci a v prípade potreby aj seba 🙂 Štúdio ponúka vhodný priestor ak si potrebujete dať spraviť účes, obliecť si svadobné šaty aj oblek.

Prvý dojem sa dá spraviť iba jeden krát. Rovnako aj first look. Areál Pod Gaštankou v Modre je na tento účel ideálny a rovnako aj na fotenie svadobných portrétov.

Lásku bolo cítiť
na každom kroku

Úsmev a hlboký pohľad do očí. Svadba je oslava krásnej lásky. Petra a Lukáš to vedia. Niekedy stačí zatvoriť oči, cítiť moment, lásku a pozerať rovnakým smerom.

O zachytenie krásnych momentov
sa postarala šikovná fotografka

Fotografka Diana Cermakova Photography zachytila lásku mladomanželov rôznymi a zároveň krásnymi spôsobmi.

Svadobný obrad
v Modre

Počasie Petre a Lukášovi prialo a mladomanželia si mohli povedať svoje ÁNO v objatí krásnej prírody nad svadobnou sálou.

Po svadobnom obrade na lúke v Modre svadba pokračovala fotením svadobných portrétov a spoločnou fotografiou svadobných hostí pred sálou. 

DJ Mike & DJ patys a
mladomanželia

Petra a Lukáš sa odfotili aj so mnou (DJ Mike) a kolegom (DJ Patys). Tešíme sa, že máme takých príjemných a usmiatych mladomanželov.

Spoločná
fotografia

Spoločná fotografia svadobných hostí pred Gaštankou. Na každú svadbu chodia rôzne vekové kategórie a segmenty ľudí. Úlohou profesionálneho svadobného a eventového DJ-a je pripraviť ten najlepší hudobný mix, ktorý zabaví rôzne vekové kategórie a skupiny ľudí, koordinovať svadobný deň, informovať hostí o jednotlivých aktivitách aj viesť zábavu … Nie je to jednoduchá úloha, ale túto prácu proste milujeme!

Svadobné
tradície

Medzi svadobné tradície po obrade patrí rozbitie taniera a zametanie črepov. Pozor – koľko črepov na zemi zostane toľko detí sa mladomanželom narodí. Pokračuje sa svadobným príhovorom. 

Krájanie svadobnej torty
a špeciálne efekty

Krájanie torty na svadbe je ideálne po večeri alebo po 1. tanečnom kole. Dá sa krásne spestriť studenými prskavkami vhodnými do interiéru aj exteriéru. 

Tanečná zábava
a program na svadbu

Po výbornej svadobnej večeri svadba pokračovala svadobným programom vrátane mladomanželského kvízu, kde som, ako svadobný moderátor vyspovedal Petru a Lukáša, ako dobre sa poznajú.

Mix rôznych
žánrov

Hostia sa výborne zabavili na mix rôznych hudobných žánrov vrátane oldies, funky, rock’n’roll, rnb, latino, cz&sk … 

Hra
12 mesiačikov

V hre 12 mesiačikov som, ako svadobný DJ a moderátor preveril šikovnosť svadobných hostí – musím ich pochváliť podali maximálne výkony a víťazka si zaslúži medailu.

Polnočný
program

Krásny polnočný program na svadbe Pod Gaštankou zahŕňal aj prskavkové fotenie, hádzanie kytice a podväzku či čepčenie nevesty. 

Polnočný
tanec

Polnočný tanec po prezlečení šiat doplnili špeciálne efekty – studené prskavky. O krásne nasvietenie sa postaral systém riadeného dynamického osvetlenia a hazer na olejovej báze.

Ďakujem!

Ďakujem Petre a Lukášovi za úžasnú spoluprácu a želám im dlhý a šťastný život! 

 

Služby ktoré som zabezpečil

Svadobná
Galéria

Máte záujem o ponuku?

Neváhajte ma kontaktovať, rád Vám vypracujem nezáväznú cenovú ponuku
na mieru podľa Vašich požiadaviek.