Naspäť

Sarah & Viktor

Svadba
Stodola Suška

Ako svadobný DJ a moderátor pôsobím nie len na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách a na priestor v Kravsku – Stodola Suška som sa už dlho tešil.

Stodola Suška je krásna zámocká stodola. Nachádza sa neďaleko Znojma. Kedysi slúžila na sušenie obilia a dnes ide o svadobný a eventový priestor s výnimočnou atmosférou aj gastronómiou.

Okrem krásnej stodoly ponúka Stodola Suška aj priestor pre svadobný obrad. K dispozícií je aj kvalitné ubytovanie pre mladomanželov a svadobných hostí. To Sarah a Viktor využili na svadobné prípravy.

Svadobný
obrad

Svadobný obrad som ozvučil bezdrôtovou technológiou. Bol dychberúci a nechýbali ani slzy šťastia. 

Celá svadba sa niesla v jednotom a premyslenom štýle. Od výzdoby (vrátane svadobných tlačovín), cez svadobné šaty a oblek, kvety, miesto atď. Mladomanželia kládli dôraz na výber originálnych materiálov, prvkov a detailov.


svoji!

Sarah a Viktor si povedali svoje áno a svadba pokračovala gratuláciami a fotením svadobných portrétov. Ako DJ na svadbu som zahral mladomanželom pieseň na príchod nevesty, výmenu prstienkov aj odchod z obradu.

Tradícia
voda, vodka

Pred vstupom mladomanželov do svadobnej sály nasledovala tradícia voda a vodka a zametanie črepov. Viktor potom za potlesku svadobných hostí zobral svoju nevestu a preniesol cez prah. Nechýbala moja gratulácia.

Svadobné príhovory
a prípitok

Svadobné príhovory boli krásne a dojemné.

Svadobné jedlo aj
krájanie torty

Svadba pokračovala veľmi chutnou svadobnou večerou inšpirovanou českou kuchyňou. Následne som pozval mladomanželov krájať svadobnú tortu. Sarah a Viktorovi sa podarilo na 1 rez nakrojiť všetky 3 poschodia torty 🙂

Prvý
tanec

Prvé tanečné kolo otvoril mladomanželský tanec na pieseň Birdy – Quietly Yours. Nasledoval rodičovský tanec a búrlivé prvé tanečné kolo.

Svadobná párty
aj program

Počas celej svadobnej noci som ako svadobný DJ a moderátor hostí sprevádzal hudbou aj programom. Odohral som rôzne hudobné žánre, aby som zabavil rôzne generácie a segmenty hostí.

Mladomanželský
kvíz

V topánkovom kvíze som vyspovedal mladomanželov, ako dobre sa poznajú. A poznajú sa naozaj dobre!

Stoličkový
tanec

V stoličkovom tanci som, ako svadobný DJ preveril šikovnosť svadobných hostí.

Polnočný
progaram

Súčasťou polnočného programu bolo hudobné vystúpenie od Petra Juhása.

Ďakujem!

Ďakujem mladomanželom za úžasnú spoluprácu a prajem im dlhý a šťastný život! Za krásne fotky ďakujem Frank Štabrila. 

Služby ktoré som zabezpečil

Svadobná
Galéria

Máte záujem o ponuku?

Neváhajte ma kontaktovať, rád Vám vypracujem nezáväznú cenovú ponuku
na mieru podľa Vašich požiadaviek.